Eija Leinivuo

Eija Leinivuo

Yrittäjä, kiinteistönvälittäjä, LKV, MHT
puh. 040 577 9383, (05) 371 3367
eija.leinivuo@spkoti.fi

Olen toiminut välittäjänä ja välitysalan yrittäjänä vuodesta 1998.
Ennen välitysalaa tutuksi on tullut työskentely pankissa, taloushallinnon tehtävissä, kaupan alalla sekä erilaisissa myynti- ja markkinointitehtävissä.     

Kaupalllisen koulutuksen lisäksi olen suorittanut talouspäällikön- ja yrityshallinnontutkinnon (MHT), kiinteistönvälitysalan yrittäjän ammattitutkinnon (YAT) sekä kiinteistönvälittäjän tutkinnon (LKV).

Esa Lehtinen

Esa Lehtinen

Kiinteistönvälittäjä LKV
puh. 040 708 0109
esa.lehtinen@spkoti.fi

Aloitin välitysalan työt huhtikuussa 1999. LKV-pätevyyden suoritin keväällä 2003. Ennen sitä toimin rakennus- ja maalausalan yrittäjänä.

Harrastan murtomaahiihtoa ja olen kiinnostunut historiasta.

Juha Tapiola

Juha Tapiola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, ITS
puh. 0400 723 185
juha.tapiola@spkoti.fi

Tarja Paavolainen

Tarja Paavolainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
puh. 040 530 7444
tarja.paavolainen@spkoti.fi

Olen tullut kiinteistönvälitysalalle vuonna 2007. Ennen alalle siirtymistä olen työskennellyt 18 vuotta kaupan alalla perheyrityksessä. 

Työn ohella olen toiminut Jaalan Nuorisoseuran puheenjohtajana vuodesta 1989 ja kesäteatterin puuhanaisena vuodesta 2004, joten minulla on laajat asiakasverkostot ja hyvä paikallistuntemus. Olen reipas ja tunnollinen, asiakaspalvelu on ollut aina lähellä sydäntäni.

Riina Leinivuo

Riina Leinivuo

Myyntineuvottelija
puh. 040 053 2288
riina.leinivuo@spkoti.fi

Heidi Hartikainen

Heidi Hartikainen

Myyntineuvottelija, KED
puh. 0400 639 950
heidi.hartikainen@spkoti.fi